احتمال معاوضه کوئنترائو و بیل

Fabio Coentrao - Real Madrid
Fabio Coentrao - Real Madrid

 احتمال دارد رئال مادرید  برای به خدمت گرفتن گرت بیل مدافع انگلیسی تاتنهام کوئنترائو را هم وارد معامله کند. به این ترتیب امکان انتقال بیل به مادرید افزایش می یابد و اندره ویلاس بواس هم به خواسته اش یعنی کوئنترائو خواهد رسید. ویلاس بواس همواره شیفته این مدافع بوده و حتی در تابستان 2011 زمانی که مربی چلسی بود سعی کرد هموطنش را به استمفورد بریج بیاورد که در نهایت موفق به این کارنشد.

او تابستان گذشته هم تلاشش را برای رسیدن به این مدافع پرتغالی انجام داد  و میخواست مودریچ را با او عوض کند که با مخالفت سران مادریدی همراه شد. اما حالا و با توجه به این شرایط به نظر می رسد دو طرف برای انجام این انتقال آماده تر هستند.

کوئنترائو تا به اینجای فصل تنها 180 دقیقه برای مادرید بازی کرده(90 دقیقه برابر بارسا در سوپرکاپ و 90 دقیقه هم برابر والنسیا در لالیگا) و  مشکلات مختلفی از جمله مصدومیت 4 هفته ای و محرومیت و تنبیه شدن توسط آقای خاص را پشت سر گذاشته است .مورینیو قبلا اعلام کرده بود که این بازیکن باید تغییر کند.کوئنترائو اما در بازیهای ملی مصدوم شده  و با توجه به نبود مارسلو  به نظر میرسد  بعد از بازگشت از مصدومیت فرصت مهمی  برای تثبیت جایگاهش در ترکیب رئال مادرید داشته باشد.

بیل به تازگی قراردادش را تا سال2016  تمدید کرد.تاتنهام برای فروش این بازیکن مبلغ 62 میلیون یورو در خواست کرده است.اما نکته امیدوار کننده درباره بیل مصاحبه  سال گذشته اش با خبرنگار روزنامه آ.اس اسپانیا است.

او در این مصاحبه گفته بود از کودکی بازیهای رئال را تماشا میکردم و از بازیهای زیدان- فیگو و رونالدو لذت می بردم. رئال یک باشگاه فوق العاده است.این بهترین باشگاه در جهان است.رئال مادرید باشگاهی است که اصالت و قدمت و هویت دارد..من سعی میکنم شبیه زیدان و بکام بازی کنم و از آنها تقلید کنم.

/ 0 نظر / 16 بازدید