سمیر نصری:از درگیری تا تهدید.

UEFA EURO - France v England, Samir Nasri
Getty Images

سایت گل- این طور به نظر می رسد که فرانسوی بازی مقابل اسپانیا را در کمال آرامش شروع نکردند. بعد از باخت این تیم مقابل سوئد در آخرین دیدار مرحله گروهی یورو2012، برخی از بازیکنان این تیم به شدت خشمگین بودند و صحبتهایی خشم الود در رختکن این تیم رد و بدل شده بود.

البته این طور به نظر می رسد که آنها با آرامش روحی مقابل اسپانیا قرار نگرفته بودند و نتایج یک جنگ داخلی و از هم پاشیدگی درمیان آنها مشهود بود.

لوران بلان، سرمربی تیم ملی فراسنه، سه بازیکنی که در پایان بازی با سوئد جنجال آفرین شده بودند (نصری، بن عرفا و آلو دیارا) را روی نیمکت ذخیره ها قرار داده بود و البته نصری که در نیمه دوم بازی، وارد میدان شد، بعد از باخت تیمش مقابل اسپانیا به شدت عصبانی شده و جنجال دیگری را به راه انداخت.

او بعد از به پایان رسیدن بازی، با یک خبرنگار فرانسوی روبرو شد و به او فحش داد و درنهایت او را تهدید کرد که بیرون ورزشگاه منتظرش می ایستد. او بعد از جر و بحث شدیدی که در میکسد زون با این خبرنگار داشت:« گمشو آشغال.»

این درحالی بود که خبرنگار از نصری می خواست که ارزیابی اش را از این بازی اعلام کند و نصری به او گفت:« تو به دنبال آن هستی که یک سری آشغال بنویسی و مشکل  و دردسر پیش بیاوری.برو گمشو اشغال.»

/ 0 نظر / 13 بازدید