ابراهیم توره: درخشش من در موناکو تنها آغاز راه است

Ligue 2 : Valere Germain & Ibrahima Toure (AS Monaco)
Panoramic

- ابراهیم توره، مهاجم گلزن موناکو که به زلاتان ابراهیموویچ لاشامپیونای 2 معروف است، اعلام کرد درخشش او در چند ماه حضورش در این باشگاه، تنها شروعی برای یک دوران باشکوه است.

این ستاره سنگالی که در نیم فصل دوم فصل گذشته به موناکو پیوست، در 15 دیداری که فصل قبل انجام داد، 10 بار گلزنی کرد و این فصل نیز در حال حاضر با 10 گل زده، در صدر جدول گلزنان لیگ دسته دوم فرانسه قرار دارد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من تلاش زیادی کردم تا به اینجا برسم اما همانطور که گفتم این آغاز راه است و من تلاش می کنم تا گل های بیشتری به ثمر برسانم.  من به اینجا آمدم تا به موناکو کمک کنم و می خواهم بهترین بازی هایم را به نمایش بگذارم."

او همچنین در مورد کلودیو رانیری، سرمربی موناکو، گفت:" او مربی و انسان فوق العاده ای است. او مربی باشگاه های بزرگی بود و همه ما تلاش می کنیم تا انتظارات او را برآورده کنیم. او با همه بازیکنان به طور مرتب صحبت می کند. او با مهاجمان بزرگی کار کرده و تجربه او به ما کمک می کند تا پیشرفت کنیم."

ترائوره که سابقه بازی در چند تیم ایرانی از جمله پیکان، پرسپولیس و سپاهان را دارد، در مورد تفاوت رقابت های دسته اول و دسته دوم فرانسه گفت:" لیگ دو سخت تر است؛ فیزیکی تر و تاکتیکی تر. اما در لیگ یک فضای زیادی وجود دارد. من این مسئله را در دیدار با والنسین بیشتر احساس کردم."

توره در مورد دوران حرفه ای پر فراز و نشیبش نیز گفت:" ژان فرناندز که آن زمان در متز کار می کرد، من را در یک کمپ تمرینی در داکار پیدا کرد و من را به چین فرستاد. بعد از یک سال تصمیم گرفتم به مراکش بروم و راهی وداد کازابلانکا شدم. دو سال آنجا بودم و با یک قهرمانی به دست آوردم. سپس 4 سال در ایران بازی کردم و دوران خوبی داشتم. قبل از پیوستن به موناکو هم در دوبی بازی کردم. در این سال ها تجربیات زیادی به دست آوردم. به ایران رفتم چون انتخاب دیگری نداشتم. من آنجا هم دو قهرمانی به دست آوردم."

توره که حالا تیمهای بسیاری را خواهان خود می بیند ، درباره اینده فوتبالش می گوید: رویای من بازی در آرسنال و منچستر است البته یونایتد...گرچه هیچ کس از آینده خبر ندارد.

/ 0 نظر / 36 بازدید