مودویچ با تاتنهام تمرین نمی کند.

Luka Modric of Tottenham
getty Images
 با آغاز اولین جلسه تمرینی فصل جدید تاتنهام، لوکا مودریچ، ستاره کروات این باشگاه، با سایر هم تیمی هایش به  تمرین نپرداخت. این درحالی است که او هنوز بازیکن رسمی تاتنهام است و قرار بود که در روز 5شنبه، همراه با تمامی بازیکنان دیگری که در رقابتهای یورو2012 شرکت کرده بودند، به «سپورز لاژ» کمپ تمرینی باشگاه لندنی آمده و تمریناتش را با سایر بازیکنان آغاز کند.
مودریچ آمد؛ با هم تیمی هایش و آندره ویلاس بواس، مربی جدید تاتنهام سلام و احوال پرسی کرد ولی در مجموع 2 ساعت هم در این مجموعه نماند. او حتی لباس ورزشی برتن نکردو با سایر هم تیمی هایش هم به تمرین نپرداخت و حضور او تنها به یک سلام و احوالپرسی مختصر و مفید با هم تیمی ها و مربیان تیمش خلاصه شد. دو ساعت بعد هم مودریچ در حالی که هم تیمی هایش، مشغول تمرین بودند، کمپ را ترک کرد تا بدین ترتیب بر تصمیمش که جدایی از تاتنهام و پیوستن به رئال است پافشاری کند.
این درحالی است که سران تاتنهام فصل گذشته به او قول داده بودند تا در فصل پیش رو، راه را برای جدایی او آسان نمایند. ازهمین رو، او اصلا از شرایط حاضر رضایت ندارد و از اولین مذاکراتی که با سران تاتنهام داشت هم اصلا راضی نیست.او درانتظار برخوردی منعطف تر از سوی سران باشگاه بود؛ ولی این طور به نظر می رسد که سران تاتنهام قول فصل قبلشان را فراموش کرده اند.فصل گذشته و زمانی که دانیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام، از جدایی او از این باشگاه و یپوستنش به چلسی جلوگیری کرده بود، مودریچ به شدت ناراحت شده بود و حالا هم این برنامه ،درمسیر انتقال او به رئال درحال پیاده سازی است. درحالی که قول و قرارها به نحو دیگری بود.
از آن روز تاحالا 365 روز گذشته ولی شرایط تغییری نکرده؛ یا دست کم، آن طوری که مودریچ دوست دارد، نشده. حالا مشتری مودریچ، تیم دیگری است و به جای چلسی، رئال مادرید به سراغ این بازیکن کروات آمده؛ولی سران تاتنهام اعلام کرده اند که حتی یک یورو هم از قیمتی که می خواهند پائین نمی آیند. این درحالی است که پارسال پیشنهاد 40میلیون یورویی سران چلسی برای جذب مودریچ کافی نبود و الان سران رئال حتی حاضر به پرداخت چنین مبلغی هم نیستند؛
شرایط بدین ترتیب است و باید منتظر ماند و دید که داستان عشقی، رئال –مودریچ، پایان خوشی خواهد داشت یا نه.
 
/ 0 نظر / 21 بازدید