ویلاس بواس : تورس هم باید مثل دروگبا باشد.

 اندره ویلاس بواس سرمربی تیم فوتبال چلسی در مصاحبه ای قبل از بازی تیمش با ویگان انجام داد و طی آن در خصوص فرناندو تورس ، مهاجم نیمکت نشینش گفت :" فرناندو به بهترین شرایطش باز خواهد گشت . ما به آن اعتقاد داریم ، در استعداد او هرگز شکی نیست . اما به انگیزه مربوط می شود ، ما باید صبور باشیم.
به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آندره ادامه داد :" انگیزه و رسیدن به تور دروازه چیز هایی هستند که با اعتماد به نفس به خود ، پدید می آید."
 
ویلاس بواس افزود :" انگیزه ، منظورم این است که معمولا احساس کند توپ را به تور می رساند، انگیزه در زمین مسابقه که چه احساسی دارید و گلزنی می کنید."
 
آندره در خصوص آمادگی دروگبا و نیمکت نشینی تورس نیز گفت :" برایم فرقی نمی کند که چه کسی گلزنی کند ، من همیشه به سود تیم فکر می کنم . می خواهم فقط چلسی هرچه سریع تر به صدر جدول برسد. اما کسی که پیراهنی می پوشد که شماره 9 قرار دارد ( تورس ) برای گلزنی زندگی می کند ، فرناندو و دیدیه دقیقا می توانند این را بگویند."
 
سرمربی چلسی ادامه داد :" مهاجم ها خود خواه ترین مردم در جهان هستند ، این حقیقت است چرا که آنها توپ را به تور می رسانند . پیدا کردن تور دروازه برای مهاجمان خیلی مهم است ، چیزی که دیدیه به خوبی انجام داده است  و فرناندو هم باید همینطور باشد."EPL - Newcastle United vs Chelsea, Andre Villas Boas
/ 1 نظر / 23 بازدید
لینک باکس هوشمند تک باکس

سلام.اگه دوست داري امار سايت خودت رو منفجر کني و محبوبيت بيشتري در گوگل پيدا کني يه سري به لينک باکس هوشمند ما بزن. افزايش محبوبيت در گوگل افزايش لايک در فيسبوک هر ماه 3 جايزه ويژه براي اعضا