ایتالیا1-1کرواسی.مساوی سخت.

UEFA EURO - Italy v Croatia, Mario Balotelli and Ognjen Vukojevic ایتالیا نتوانست مقابل کرواسی به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک دست یابد. آنها از حریف پیش افتادند اما نتوانستند برتری خود را حفظ کنند و بازی در نهایت به تساوی انجامید. اکنون ایتالیا برای صعود چشم به بازی‌های اسپانیا دوخته.

هر دو تیم ترکیب خود در بازی گذشته را حفظ کردند. برخی می‌گفتند ماریو بالوتلی با اخطار بی‌موردی که گرفته در ترکیب ایتالیا نخواهد بود که این گونه نشد.

کرواسی هم با خیالی آسوده از برد سه بر یک مقابل ایرلند به این دیدار آمده بود.

بازی دو تیم بسیار جذاب بود. ایتالیا که از تساوی با اسپانیا راضی بود در اوایل بازی دست به حمله زد و کریستین ماجو، آندره‌آ پیرلو و آنتونیو کاسانو خطرناک نشان می‌دادند.

در سوی دیگر، ماریو مانجوکیچ که در بازی اول کرواسی دو گل زده بود دوئلی دائمی با جورجیو کیه‌لینی داشت.

بالوتلی در خط حمله ایتالیا بسیار سخت‌کوش بود و این در کنار تکنیک کاسانو به سود ایتالیا بود.

ایتالیا به تدریج که بازی پیش می‌رفت کنترل آن را در دست گرفت. یک بار کاسانو حرکتی انفرادی انجام داد اما ضربه‌اش به بیرون رفت.

ایتالیا به حملات خود ادامه می‌داد و کرواسی دل به ضدحمله بسته بود. کلودیو مارکیزیو چیزی نمانده بود در دقیقه 37 ایتالیا را به گل برساند. او که اندکی پیش با ضربه‌ای محکم دروازه کرواسی را به خطر انداخته بود این بار روی پاس پیرلو به پیش تاخت اما نتوانست از فاصله‌ای نزدیک گل بزند.

در هر حال ایتالیا در دقیقه 39 به گل رسید. ضربه‌ای ایستگاهی در نزدیک گوشه محوطه جریمه نصیب آنها شد و پیرلو با استادی دهمین گل خود با پیراهن تیم ملی ایتالیا را به ثمر رساند.

کرواسی در نیمه دوم اوضاع بهتری یافت. یلاویچ که در ابتدای بازی جورجیو کیه‌لینی را بارها به دردسر انداخته بود به مرور نمایش بهتری یافت.

سرانجام در دقیقه 72 بود که کرواسی مزد بازی خوب خود را گرفت. سانتر ایوان اشترینیچ از سمت چپ با اشتباه جورجیو کیه‌لینی در خط دفاعی همراه شد و مانجوکیچ که از تله آفساید گریخته بود توپ را با پا کنترل کرد و با ضربه‌ای که به تیر دروازه هم خورد گل‌زنی کرد.

ایتالیا در دقایق پایانی تلاش کرد بازی سیال خود را دوباره به اجرا بگذارد اما با وجود آمدن دی‌ناتاله و سباستین جووینکو آنها موفق نشدند و دو امتیاز دیگر از دست دادند. کرواسی هم یک امتیاز مهم به دست آورد و به فکر بازی با اسپانیا است.

/ 1 نظر / 13 بازدید
kaka

salam banere shoma gharar gereft ie sari be emilatonam bezanid