فوری:فرهاد مجیدی از فوتبال خداحافظی کرد

فرهاد مجیدی
ok
- سرانجام روز موعود فرارسید و ستاره 36 ساله و محبوب ترین بازیکن دهه اخیر استقلال تصمیمش برای خداحافظی از فوتبال را علنی کرد. 
به گزارش گل این فکری بود که در دوماه گذشته در سر مجیدی بود و  او را آزار می داد اما در نهایت و بعد از آخرین مصاحبه مدیرعامل استقلال مجیدی به این تصمیم رسید ؛ کاری که باعث خواهد شد طرفداران استقلال دوباره در هر نتیجه بد احتمالی نام او را روی سکوها فریاد کنند.
مجیدی در خال حاضر 36 ساله است و پارسال بعد از انجام یکی از بهترین دوره های بازیگری برای استقلال ماموریت خود را نیمه کاره گذاشت و به قطر رفت تا استقلال که شانس اول قهرمانی به نظر می رسید اقتدار خود را به مرور از دست بدهد و در جدول سقوط کند. این اتفاقات در نهایت منجر به بازگشت امیرقلعه نویی به تیم سابقش شد؛ مربی ای که هیچ علاقه ای به استخدام مجیدی نداسشت اگرچه به نظر استقلال به او احتیاج دارد.
در نهایت با اعلام این تصمیم ناگهانی مجیدی با همان تصویر تاریخی ؛ لحظه اخراج در بازی الغرافه - پرسپولیس با هوادارانش وداع می کند. تصویری که غرور استقلالی ها را بر می انگیزد...4 انگشتی که نماد یک دوره طلایی است. دوره بازگشت یک مهاجم محبوب. فرهاد مجیدی. کسی که بعد از جدایی از استقلال در 13 سال پیش و سفر به اروپا و سپس لیگهای عربی سالی سال استعداش را از فوتبال ایران دریغ کرده بود.

مجیدی یک مهاجم باطراوت و مدرن بود. حالا که نگاه می کنیم با همه توفیقات باشگاهی او به اندازه استعداش در این فوتبال ندرخشید؛ به خصوص در تیم ملی.
به هر حال ؛ بدرود. دلتنگ تو خواهیم بود فرهاد مجیدی.
/ 2 نظر / 19 بازدید
حسین

سلام با تبادل لینک موافقی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شایان

عععععععععععععععععععععااااااااااااااااااااااااااالیییییییییییییییییییییییییییییییی ببببببببببببببببوووووووووووووودددددددددددددددددد[گل][ماچ][بغل][قلب][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند]