حاشیه های یورو:کریس.اوزیل.المان و فن پرسی.

Cristiano Ronaldo, Czech Republic, Portugal
Getty Images
سایت گل – برای بسیاری از فوتبالدوستان اتفاقات و اخبار داخل اردویی و حاشیه ای تیم های فوتبال به اندازه دیدن بازی های آنان جذاب است. به همین دلیل تلاش می شود تا گزیده ای از خبرهای کوتاه حاشیه ای از تیم های حاضر در یورو 2012 بصورت روزانه در اختیار خوانندگان گرامی سایت گل فارسی قرار گیرد. لازم به تذکر است، گزیده خبرهای ارایه شده مواضع رسمی سایت گُل نیست و صرفاً نقل قول از رسانه های دیگر است. 

آدینه 2 تیر 1391 

اسنابروکر زیتونگ - دولت آلمان از مسعود اوزیل ، بازیکن رئال مادرید در مقابل توهین های نژاد پرستانه به او در صفحه توئیترش دفاع کرد . هانس پتر فردریش ، وزیر کشور آلمان چنین حملاتی را " منزجر کننده " خواند و قول داد که دولت ، برخورد کند . فردریش  گفت :" به نتیجه رسیدن این شکایت غیرممکن به نظر می رسد هر چند که نمی توان نا امید بود چرا که چنین افراد بی ادبی همیشه ردی از خود در اینترنت می گذارند . " 

 منچستر ایوینینگ نیوز – در ادامه شایعات و اخبار پیرامون آینده روبین فن پرسی مهاجم ملی پوش هلندی و کاپیتان ارسنال، یکی از نزدیکان فن پرسی در سایت توییتر اعلام کرد، روبین فن پرسی به یکی از دو تیم منچستر یونایتد یا سیتی خواهد پیوست.

 فرانس پِرِس – فلورنت مالودا هافبک 32 ساله باشگاه چلسی و تیم ملی فرانسه بعضی از هم تیمی هایش را متهم به کسب افتخار شخصی کرد. وی معتقد است برخی از بازیکنان تیم فرانسه منافع شخصی خود را بر تیم ملی ترجیح می دهند و بدنبال کسب افتخارات شخصی اند. این مصاحبه مالودا پرده از بحران داخلی تیم ملی فرانسه در آستانه بازی با اسپانیا برمی دارد.

 سان – در آستانه بازی ایتالیا و انگلستان، دانیل دی روسی بازیکن ارزنده تیم ملی ایتالیا با تمجید از بازی استیون جرارد کاپیتان سه شیرها، وی را قهرمان و الگوی خود دانست.

 بی بی سی اسپورت – ترس از حذف بوسیله ضربات پنالتی باعث شده تا روی هاجسن سرمربی تیم ملی انگلستان، تمرینات ویژه ای برای زدن پنالتی درنظر بگیرد. انگلیسی ها از شش باری که در تورنمنت ها بزرگ کارشان با رقیبان به پنالتی کشیده شده، پنج بار شکست خورده اند. 

سان – دانیل دی روسی هافبک تیم ملی ایتالیا خالکوبی پرسش برانگیزی را بر روی پشت ساق پای راستش حک کرده که نشاندهنده آزادبودن هرگونه تکل خطرناک توسط او بر روی پای بازیکنان رقیب است! 

دیلی میرور – اشلی یانگ بال چپ تیم ملی انگلستان در آخرین تمرین تیمش در حال لنگیدن دیده شده و احتمال می رود بدلیل آسیب دیدگی برابر ایتالیا غایب باشد. 

سان – برخورد دو رقیب منچستری در بازی ایتالیا-انگلیس بسیار جالب خواهد بود. وین رونی و ماریوبالوتلی که هر دو سابقه درگیری و اخراج از بازی را فراوان دارند. 

مرجع خبری رئال مادرید – کریستیانو رونالدو ، با گلهای طلایی که می زند یک تنه پرتغال را به نیمه نهایی یورو رسانده است . ستاره پرتغالی رئال مادرید ، از سویی بارها توپهایش به تیرک خورده است . در حقیقت مقابل هلند دو تیرک زد و مقابل جمهوری چک هم دو تا . در بازی آخر ، رونالدو با ضربه سرش ، پرتغال را به نیمه نهایی رساند . او تا کنون چهار تیرک زده ، یکی بیشتر از شمار گلهایش . او حالا در کنار گومز از آلمان و دو بازیکن حذف شده یعنی ماندزوکیچ از کرواسی و ژاگائف از روسیه ، در صدر جدول گلزنان قرار گرفته است
/ 0 نظر / 14 بازدید