سپانیول 1 – بارسلونا 1: توقف مقابل گربه سیاه

Liga BBVA: Espanyol-Barcelona: Andres Iniesta (C), Raul Navarro (L) and Joan Fernandez
Getty

سایت گل – بارسلونا بار دیگر از تیم همشهری ضربه خورد و این بار بازی دو تیم کاتالان با تساوی یک بر یک به پایان رسید و فاصله بارسلونا با رئال مادرید در صدر جدول به پنج امتیاز افزایش یافت.

سسک فابرگاس در دقیقه 16 بارسلونا را پیش انداخت ولی آلوارو در دقیقه 86 بازی را به تساوی کشاند.

بارسلونا در طول بازی کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت اما نتوانست بیش از یک بار دفاع مردان مائوریسیو پوچتینو را باز کند.

در ابتدای بازی، ضربه سر خوان وردو با واکنش عالی ویکتور والدس همراه شد و ضربه بازگشتی او را هم جرارد پیکه از روی خط دروازه به سختی دفع کرد.

در دقیقه 13 بود که پاس کریستین آلوارس، دروازه‌بان اسپانیول به اشتباه به لیونل مسی رسید و با پاس مسی، فابرگاس گل‌زنی کرد اما داور هند مسی را اعلام کرد و گل را نپذیرفت. مردان پپ گواردیولا تنها 3 دقیقه صبر کردند تا گل دوم را بزنند. این بار دنی آلوس از سمت راست گریخت و توپ را به محوطه جریمه فرستاد و فابرگاس با ضربه سر آن را به گل تبدیل کرد. چند دقیقه بعد آلوس روی پاس چابی گل‌زنی کرد که داور آن را به درستی آفساید اعلام کرد.

لیونل مسی در دقیقه 76 از زاویه‌ای بسته تلاش کرد گل دوم را بزند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

اسپانیول در دقیقه 85 گل تساوی را زد. روی حرکت رائول رودریگس، تیوی توپ را گرفت و آن را برای آلوارو فرستاد و او هم با ضربه سر شادی را به ورزشگاه آورد.

لحظات پایانی بازی بسیار دراماتیک بود؛ ضربه پای چپ جرارد پیکه به تیر دروازه برخورد کرد و ضربه پدرو در برگشت را به نظر می‌رسید رائول رودریگس با دست از روی خط برگردانده اما داور چنین اعتقادی نداشت.

اکنون فاصله دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در صدر جدول به پنج امتیاز رسیده و اسپانیول هم با 24 امتیاز به رده هشتم رسید.

/ 0 نظر / 31 بازدید