کاسیاس:پیکه درمقابل کریس خوب بازی میکند.

Iker Casillas - Spain
Getty Images

- ایکر کاسیاس، دروازه تیم ملی اسپانیا، مطمئن است که تیمش می تواند در غیاب کارلس پویول، پرتغال و کریس رونالدو را شکست دهد و به فینال یورو 2012 برسد.

قهرمان اروپا و جهان پیش از آغاز رقابت های یورو 2012 چند بازیکن اصلی اش از جمله کارلس پویول را به دلیل مصدومیت از دست داد؛ کاپیتان بارسا به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو تحت عمل جراحی قرار گرفت.

علی رغم در اختیار نداشتن باتجربه ترین مدافعش، اسپانیا در 4 دیدارش در یورو تنها یک گل دریافت کرده و کاسیاس معتقد است که پیکه می تواند به خوبی رونالدو را مهار کند.

او در گفتگو با پونتو رادیو گفت:" غیبت پویول؟ پیکه همیشه خیلی خوب کار می کند؛ چه در بارسا و چه در تیم ملی اسپانیا. "

کاپیتان لافوریا روخا همچنین در مورد تغییرات تیم ملی اسپانیا در طول 12 سالی که در این تیم بازی می کند، گفت:" زمانی که اولین بار به تیم ملی آمدم، نقش من متفاوت بود. من تنها نگاه می کردم، گوش می دادم و یاد می گرفتم.

اکنون من یکی از باتجربه ترین بازیکنان تیم هستم. من با اسطوره های فوتبال اسپانیا هم تیمی هستم اما همیشه می توان از بازیکنان جوان، بازیکنانی که هنوز سال های زیادی در پیش دارند، هم چیزهایی یاد گرفت. 
من ترجیح می دهم با شخصیتم به یاد آورده شدم تا جام هایی که به دست آوردم."

کاسیاس همچنین در مورد تغییرات تیم اسپانیا در چهار سال اخیر و از زمان قهرمانی در یورو 2008 گفت:" در سال 2008، ما با شیوه ای کاملا متفاوت پای به رقابت ها گذاشتیم. گفته می شد که ما یکی از مدعیان هستیم اما کسی انتظار نداشت ما قهرمان شویم.

بعد از آن، تساوی مقابل ایتالیا یک اتفاق فوق العاده بود در حالی که اگر حالا آن نتیجه رقم بخورد، برای ما یک شکست محسوب می شود."

کاپیتان قرمزها همچنین در مورد دیدار مقابل پرتغال گفت:" ما تجربه شکست های دردناکی را داریم، دیدارهایی که در آن مستحق شکست نبودیم.
هر دیدار متفاوت است و بعضی اوقات توپ جایی می رود که نباید. ما باید بازی خودمان را انجام دهیم."

/ 0 نظر / 18 بازدید