انصاری فرد معافیتش را بالاخره گرفت!

Karim Ansarifard
required

 حدود 40 روز پیش سایت گل از معافیت کر یم انصاری فرد از خدمت سربازی خبر داد و این خبر سرانجام امروز تایید شد.

به گزارش سایت گل، علی باران چشمه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح در خصوص وضعیت کریم انصاری به مهر گفت:« این بازیکن به تازگی کفالت مادرش را گرفته و از حضور در خدمت سربازی معاف شده است. بنابراین تکلیف او کاملا مشخص است و مشکلی برای عقد قرارداد با باشگاه‌ها ندارد.»گفتنی است که سایت گل حدود 40 روز پیش این خبر را روی خروجی اش قرار داد که متن خبر را مشاهده می کنید:

 

انصاری‌فرد معافیت گرفته است

کریم انصاری‌فرد مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا که  چند روزی است دوران مصدومیت را پشت سر می‌گذارد هنوز برای فصل آینده تصمیمی نگرفته و مثل سال گذشته بحث حضور او در تیم‌های خارجی شنیده می‌شود.

به گزارش سایت گل، این مسائل در حالی مطرح است که انصاری‌فرد هنوز به خدمت سربازی نرفته و اگر بخواهد برای بازی کردن به خارج از ایران برود شاید با مشکلاتی مواجه شود. در سال گذشته هم این موضوع مطرح شد که انصاری‌فرد می‌تواند با گرفتن سهمیه تحصیلی لژیونر شود ولی او در نهایت در سایپا ماند. حالا شایعاتی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه انصاری‌فرد با تلاش‌های خود توانسته معافیت بگیرد و اگر این موضوع صحت داشته باشد، او برای بازی کردن در خارج از ایران مشکلی نخواهد داشت.

/ 0 نظر / 33 بازدید