پیرلو:رسیدن به توپ طلا؟غیر ممکن.

Andrea Pirlo - Italy
Getty Images
 آندره آ پیرلو ، هافبک تیم ملی ایتالیا در مورد شانس هایش برای توپ طلای امسال صحبت کرد و گفت که با حضور مسی و رونالدو ، غیرممکن است که این جایزه به او برسد . این بازیکن یوونتوس عملکرد فوق العاده اش در یورو را با پنالتی چیپش مقایل انگلیس تکمیل کرده و مورد تمجید همگان است ؛ تا جایی که سرمربی تیم ملی ایتالیا او را لایق توپ طلا می داند .
او می گوید : "افتخار می کنم که توانایی حضور در بازی های بزرگ را دارم، من تقریبا در پایان زندگی حرفه ای خود هستم و می خواهم از تمام این لحظات لذت ببرم. اشتیاق زیادی برای رسیدن به موفقیت داریم و می خواهیم نمایش خوبی برای هوادارانمان داشته باشیم .

به گزارش گل  پیرلو در کنفرانس مطبوعاتی ادامه داد:" با وجود مسی و رونالدو ، رسیدن به توپ طلا محال است . آنها در هر فصل هفتاد ، هشتاد گل می زنند . "
 وی در مورد بازی با آلمان گفت :" آنها مثل همیشه هستند . همیشه در تورنمنت های بزرگ تا نزدیکی فینال می دانند . ما می دانیم که چه شایستگی هایی داریم . به نظرم آلمان از ما ترس دارد چون در تورنمنت ها همیشه مقلبل ما مشکل داشته اند. "
پیرلو با اشاره به جام جهانی 2006 و شکست المان در نیمه نهایی آن رقابتها می گوید: آنها می دانند که ما می توانیم مشکلات مشابهی برایشان ایجاد کنیم. ما هنوز همان انگیزه را داریم و فرم مان خوب است. به نظر من ایتالیا در سطح اسپانیاست.هر 4 تیمی که به این مرحله رسیده اند شایستگی آن را داشته اند که اینجا باشند. ما هنوز چیزی را به دست نیاورده ایم و مصمم هستیم که قهرمان این جام شویم."
/ 0 نظر / 14 بازدید