گزارش از انزلی:شعار علیه پورغلامی / سرمربی ملوان:آنها کم حافظه اند!

فرهاد پورغلامی ملوان
ok

 یکی از حسرت هایی که بسیاری از تیم های لیگ برتری دارند این است که بتوانند از یک مربی بومی و بازیکنانی استفاده کنند افرادی که متعلق به شهر خودشان باشد . یکی از تیم های که این خصوصیات منحصر به فرد را دارد ملوان است. تیمی که نه تنها بسیاری از بازیکنان ها متعلق به تیم خودشان هستند بلکه از مربی سود می برند که متعلق به شهر خودشان است. درعین حال  عملکرد ملوان در سال های گذشته همیشه با ثبات بوده و البته در این فصل شروع خوبی داشته است. شروعی که با دو شکست لکه دار شده است.

به گزارش گل  اتفاقاتی که در دقایق پایانی بازی ملوان با سپاهان رخ داد جای تعمل بسیاری دارد و هواداران ملوان با شعارهای حیا کن و رها کن خواستار جدایی مربی خودشان شدند. مربی ای  که در چندین سال اخیر توانسته نتایج خوبی را با ملوان بگیرد و آنها را همیشه به عنوان مدعی سرسخت معرفی کند . این شعارها باعث شد پورغلامی در پایان بازی با انتقاد از هوادرارن آنها را کم حافظه بخواند و بدون آنکه این لفظ را به زبان بیاورد آنان را قدرناشناس بخواند.

شاید بیشتر ملوانی ها انتظار دارند با آمدن هدایتی تیمشان متحول شود و بتواند همان رویه اول فصل را ادامه دهد و بتواند آن نتایج درخشان را کسب کند و به عنوان یک بالا نشین در جدول برای خودش اسمی دست و پا کند ، نه اینکه که این فصل با وجود اینکه مهره های مناسبی را در اختیار گرفته باز هم همانند گذشته نتیجه بگیرند و در میانه جدول دست و پا بزنند.

پورغلامی پیش از بازی خود با سپاهان از هواداران خواسته بود که به وی فرصت دهند تا بتواند روند رو به بهبودی تیمش را در آینده به نمایش بگذارد . او شاید انتظار چنین جوی را به خصوص پس از نتایج چند هفته اخیر ملوان را می کشید. او در نظر دارد تا از وقفه های ایجاد شده دز لیگ کمال استفاده را نماید و تیمی که به گفته خودش در 25 روز بسته شده را به مرز آمادگی کامل برساند. وی در صحبت هایش به نکته جالبی نیز اشاره کرد و آن این بود که ملوان در فصل سرما بهتر نتیجه می گیرد که البته این مسئله به شرایط آب و هوایی انزلی بازمی گردد.

شاید چیزی که بیشترین تاثیر را بر نحوء عملکرد ملوان در این فصل داشته و باعث نارضایتی تماشاگران شده بازی های خانگی این تیم در انزلی است.باخت در برابر سپاهان دومین باخت خانگی آنها در 5 بازی داخل خانه بود. ملوان پورغلامی در 5 بازی فقط 5 امتیاز کسب کرده و این یعنی اینکه تماشاگر می تواند از نحوء عملکرد ناراضی باشد.

ملوان تاکنون 4 مربی را بیشتر به خود ندیده است مربیانی که همگی بومی بوده اند و به ساختار کلی باشگاه ملوان کاملا اشراف دارند. اشتباهی که هدایتی در استیل آذین در سطح کلان اجراء کرد وباعث آسیب به آن تیم شد تعویض بیش از حد مربیان در آن تیم بود. انتظارات از ملوان امسال افزایش یافته و این سبب شده  هواداران انتظار بیشتری از پورغلامی داشته باشند تا خواسته های آنها را برای دست یافتن به سهمیه آسیایی که یکی از وعده های هدایتی بود عملی سازد.

این  روزها همه جا صحبت از جایگزینی محمد مایلی کهن  به جای پورغلامی است کاری که شاید گزینه نهایی برای ایجاد تغییرات در یک سیستم و دادن شوک به تیم باشد. جالب اینکه حالا بسیاری از افراد که در نزدیک تیم هستند پورغلامی و ملوان امسال را زیاد نمی پسندند همان هایی که دوستان دیروز بودند

.باید به نظاره نشست و دید آیا هدایتی و درودگر تن به این اعتراض های هواداران می دهند یا خیر؟

/ 0 نظر / 15 بازدید