آلگری بالاخره اخراج میشو یا نه؟؟؟

Allegri & Tassotti - Milan
AFP
بازی با آندرلشت در دور اول مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، امتحان دیگری برای تیم میلان بود که در برابر سمپدوریا و آتالانتا نمایش خوبی نداشت. روسونری الگری دراین بازی نیز نمره ی قبولی نگرفت و میلان همچنان در حسرت یک گل زده در خانه ماند.

به نقل از ac-milan.ir-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,همین مسئله سبب شد تا رسانه های ایتالیا جایگاه آلگری را سست تر از هر زمان دیگری ارزیابی کنند.

به گزارش اسپورت مدیاست ایتالیا پس از تساوی میلان برابر اندرلشت،سیلویو برلوسکونی،مالک باشگاه روسونری با آدریانو گالیانی، نائب رئیس این تیم تماس تلفنی برقرار کرد و در طی این تماس به شدت خواهان اخراج ماکسی آلگری شده .

به گزارش این پایگاه خبر رسانی برلوسکونی از گالیانی خواسته تا به سرعت مربی دیگری را برای تیمش انتخاب کند. او در این تماس اعلام کرده که بازی برابر اودینزه آخرین مهلت برای آلگری است که بتواند خود را اثبات کند.

بنابراین به نظر می رسد آلگری که همچنان از نبود ستاره هایش رنج می برد ، باید به شدت تلاش کند و کار سختی را نیز پیش رو خواهد داشت.

 میلان بعد از ظهر روز یک شنبه باید در یک بازی خارج از خانه به مصاف اودینزه برود. البته اودینزه نیز شرایطش بهتر از میلان نیست و با یک امتیاز در محدوده ی سقوط جدول قرار دارد.

محتمل ترین جانشین آلگری، تاسوتی است و البته نام رافائل بنیتس نیز حول میلان شنیده می شود
/ 0 نظر / 14 بازدید