هفته 6ام بوندسلیگا

Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Bongarts

- هفته ششم بوندسلیگا با دیدار جعه شب فورتونا دوسلدورف و شالکه آغاز می شود. دوسلدورفی ها تا اینجای فصل نتایج خوبی کسب کرده اند و با 9 امتیاز پایین تر از شالکه 10 امتیازی در رتبه پنجم جدول قرار دارند. پیروزی خانگی در دیدار امشب مقابل معدنچی ها می تواند موقتا آن ها را تا رتبه سوم جدول صعود دهد.


سایر دیدارهای این هفته شنبه و یک شنبه برگزار می شود که از مهمترین دیدارهای شنبه شب می توان به میزبانی وردربرمن از بایرن اشاره کرد. برمنی ها با پیروزی در هفته گذشته موفق شدند تا رتبه هفتم  بالا بیایند اما به نظر دیدار این هفته برای آن ها بسیار دشوار خواهد بود امتیاز گرفتن از مونیخی ها در هفته های اخیر به نظر کار غیر ممکنی است بایرن برای کسب ششمین پیروزی متوالی به برمن خواهد رفت و به نظر هاینکس برای دست یابی به این منظور تمام ابزار لازم را در اختیار خواهد داشت. بازگشت مولر، مارتینس و روبن دست سرمربی بایرن را برای اتخاذ هرگونه تاکتیکی باز می گذارد.

دیگر دیدار حساس شنبه شب را بوروسیا دورتموند و بوروسیا مونشن گلادباخ برگزار خواهند کرد. پس از عدم نتیجه گیری دورتموند در دو هفته اخیر و دیدارهای خارج از خانه حالا آن ها برای جبران به وستفالن باز گشته اند و شاید گلادباخی ها کمی از این نظر بدشانس باشند که در چنین شرایطی میهمان وستفالنی ها هستند. رویارویی مارکو رویس با همبازی های سابق خود خصوصن تراستیگن دروازه بان گلادباخ می تواند صحنه های جذابی در این دیدار رقم بزند.

در شب آخر این هفته نیز آینتراخت فرانکفورت میزبان فرایبورگ است. فرانکفورتی ها با آرمین فه نتایج دور از باوری بدست آورده اند و با 4 پیروزی و یک تساوی در مکان دوم جدول و نزدیک ترین تعقیب کننده بایرن هستند. پیروزی مقابل فرایبورگ دوازدهم جدولی می توانند فاصله آینتراخت را نسبت به سایر تعقیب کننده ها بیشتر کند. در آخرین دیدار این هفته نیز ولفسبورگ میزبان ماینتس خواهد بود بازنده های هفته گذشته در حالی به مصاف هم می روند که با 5 و 4 امتیاز به ترتیب در مکان ها سیزدهم و پانزدهم جدول جای دارند پیروزی در این دیدار برای شاگردان ماگات بسیار حیاتی خواهد بود.

برنامه بازی های این هفته:

جمعه 7 مهر (28 سپتامبر)

فورتونا دوسلدورف- شالکه

شنبه 8 مهر (29 سپتامبر)

وردربرمن - بایرن مونیخ 

بایرلورکوزن - گروترفورث 

نورنبرگ - اشتوتگارت 

هوفنهایم - آگسبورگ 

هامبورگ - هانوفر 

بوروسیا دورتموند - بوروسیا مونشن گلادباخ 

یک شنبه 9 مهر (30 سپتامبر)

آینتراخت فرانکفورت - فرایبورگ 

ولفسبورگ - ماینتس
/ 4 نظر / 19 بازدید
فرهاد

سلام [قلب] چند وقت قبل برام کامنت گذاشته بودی و خواستی که تبادل لینک داشته باشیم، معذرت بابت تاخیر.... لینک شدی

فرهاد

سلام [قلب] چند وقت قبل برام کامنت گذاشته بودی و خواستی که تبادل لینک داشته باشیم، معذرت بابت تاخیر.... لینک شدی

فرهاد

سلام [قلب] چند وقت قبل برام کامنت گذاشته بودی و خواستی که تبادل لینک داشته باشیم، معذرت بابت تاخیر.... لینک شدی

hanie

سلام[ساکت] تولدت مبارک صدف خانوم[قلب][خجالت][قلب]