پینتو:از کاسیاس بالاتر برای توپ طلا هم هست.

Jose Manuel Pinto - Barcelona
Jose Manuel Pinto - Barcelona

- خوسه مانوئل پینتو، دروازه بان دوم باشگاه بارسلونا بعید می داند که ایکر کاسیاس، دروازه بان تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید ، توپ طلای 2012 را کسب کند.

بعد از قهرمانی تیم ملی اسپانیا در رقابتهای یورو2012، خیلی ها کاسیاس را نامزد اصلی کسب توپ طلا می دانند . چرا که او در طول این تورنمنت تنها یک بار گلی را دریافت کرد و با درخشش در جریان رقابتهای لالیگا هم به رئال کمک زیادی در کسب عنوان قهرمانی نمود.

پینتو خوشحال می شود که یک دروازه بان به توپ طلا برسد ولی معتقد است که سه بازیکن بارسا در جایگاه بهتری برای کسب این جایزه هستند.

پینتو در کنفرانسی خبری به خبرنگاران گفت:« کاسیاس شانس کسب توپ طلا را دارد و این خیلی خوب است که خیلی ها او را نامزد دریافت این جایزه می دانند. من یک دروازه بان هستم و ایکر هم فصلی رویایی را سپری کرده ولی فکر نمی کنم توپ طلا به کاسیاس برسد؛بازیکنان دیگری هم هستند که بیش از او تفاوتها را رقم زده اند؛ بازیکنانی مثل لیونل مسی که در طول این فصل تقریبا 80 گل به ثمر رسانده؛ و آندرس اینیستا و چابی.این جایزه باید به بازیکنی برسد که بیشترین تفاوت ها را رقم زده.»

پینتوی 36 ساله درادامه و در پاسخ به سوالی دراین باره که آیا در تیم تیتو، نقش پررنگ تری خواهد داشت یا خیر گفت:«این موضوعی است که بایددرمورد آن با تیتو صحبت کنم. او کسی است که بهترین تصمیمات را برای تیم می گیرد. اگر او مرا آماده ببیند و فکر کند که انتخاب من بهترین گزینه است، خب خیلی خوب است. من تلاشم را خواهم کرد و او کسی است که تصمیم نهایی را خواهد گرفت. من انگیزه ها و هیجان زیادی دارم و سعی می کنم تا برای کسب جای ویکتور والدس بجنگم.»

پینتو در پاسخ به سوالی درمورد تمایل بارسا برای جذب خاوی مارتینس، بازید اتلتیک بیلبائو گفت:« کادر فنی ما دقیقا می دانند که تیم به چه بازیکنانی نیاز دارد. اگر او به بارسلونا بیاید، از او استقبال می کنیم. و او به ما کمک خواهد کرد. ولی من فکر می کنم که در تیم پایه ای  ما بازیکنان زیادی هستند که می توانند کارهای زیادی انجام دهند.. »

/ 3 نظر / 15 بازدید
فریمهر

چی زرزر میکنی نه به تو میدنش

ندی

سلام اولااین قلط کرده همچین حرفی گفته خوبه کاسیاس بهترین دروازه بانه ورکوردداره!ثانیالینکت میکنم توهم منوبااسم وبلاگم لینک کن

فرزین

سلام من یه پیشنهاد بهت بکنم من یک طراح پوستر هستم می تونم پوستر بازیکنان لیگو بسازم و برات بفرستم و دربرابر اون یه مبلغ ناچیزی ازت بگیرم این پیشنهادو به هر سایتی نمی کنم اگه قبول کردی یه ایمیل بفرست تا اطلاعاتو بهت بدم sa.farzin78@yahoo.com ای دی یاهو من آنلاین هستم sa.farzin78;)