هلند و المان.کمتر از یک ساعت دیگر.

‏0 مقابل ‏0
پیش بازی
ژوئن 13, 2012 11:15 بعد از ظهر IRDT
Oblasny SportKomplex Metalist — Kharkiv
داور:‬ J. Eriksson‎
Germany - Netherlands: Thomas Mueller, Edson Braafheid
Bongarts
  ترکیب احتمالی
هلند

Stekelenburg
Van der Wiel, Heitinga, Mathijsen, Willems
N De Jong, Van Bommel
Robben, Sneijder, Afellay
Huntelaar
آلمان

Neuer
Boateng, Hummels, Badstuber, Lahm 
Khedira, Schweinsteiger
Muller, Ozil, Schurrle
Gomez

در دیدار هلند برابر دانمارک یوریس ماتیسن مدافع هلند به علت مصدومیت حضور نداشت اما او هم اکنون بهبود یافته است و برای دیدار برابر آلمان آماده است .
همچنین وسلی اسنایدر دیگر بازیکن این تیم نیز مصدومیت خفیفی دارد و ممکن است به علت عدم حضور او در این دیدار ، ماروویک مربی این تیم کلاوس یان هونتلار را به میدان بفرستد.
از طرف دیگر در تیم یوآخیم لو تاکنون مصدومیتی پیش نیامده است اما باید نسبت به دبدار پرتغال تغییراتی در خط حمله داشته باشد.
احتمال دارد که در این دیدار توماس مولر و لوکاس پودولسکی حضور نداشته باشند که در این صورت یوآخیم لو از آندره شورله ، مارکو رویس و ماریو گوتزه استفاده خواهد کرد.
فیلیپ لام نیز به احتمال بالا همانند دیدار پرتغال در دفاع چپ ایفای نقش خواهد کرد . همچنین خبرهایی پیرامون بهبود مصدومیت باستیان شواین اشتایگر نیز به گوش میرسد اما همچنان مشخص نیست که وی میتواند در این دیدار حضور پیدا کند یا اینکه تونی کروس به جای وی به میدان خواهد رفت.

  آیا می دانستید
-  دو تیم آلمان و هلند تا کنون 39 بار برابر یکدیگر صف آرایی کرده اند که سهم هلند در این دیدارها 10 برد ، 14 باخت و 14 مساوی بوده است. 
- آخرین دیدار این دو تیم به ماه نوامبر در هامبورگ برمیگردد که آلمان 3 بر 0 پیروز شد.
- در دیدارهای اخیر هلند و آلمان ، تیم ملی آلمان برتر از هلند ظاهر شده است و این تیم در سه دیدار اخیر خود برابر هلند شکست نخورده است .
تیم ملی آلمان با داشتن میانگین سنی حدود 24 سال از تیم ملی هلند از ترکیب جوانتری برخوردار است و در واقع جوانترین تیم یورو 2012 محسوب میشود.
- لوکاس پودولسکی که در صورت رفتن به میدان برابر هلند 99 امین بازی ملی خود را تجربه میکند میتواند در این دیدار خود به پیروزی برسد.
/ 0 نظر / 15 بازدید