رئیس بایرن: یواخیم لو باید رفتارش را عوض کند؛بعید است تا 10سال دیگر خرید پرهزینه

Uli Hoeneß, Bayern Munich, 2012
Bongarts

اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرده که یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان باید رفتارش با بازیکنانش را تغییر دهد تا بتواند بهتری بازی ممکن را از آنها بگیرد.

تیم ملی آلمان در 4تورنمنت های دو بار به مرحله نیمه نهایی رسیده ولی آخرین جامی که به نام ژرمن ها ثبت شده، به سال 1996 و قهرمانی در یورو1996 برمی گردد.

هوینس به لو توصیه کرده تا رفتارش با بازیکنانش را تغییر دهد تا بهترین بازی ممکن را از این بازیکنان بگیرد. او در صحبتهایی به دروسترن گفت:« فکر می کنم که لو باید درمورد رفتارش با بازیکنان تیم، بعد از رقابت های یورو، تجدیدنظر کند. تنها در صورتی که با بازیکنان حرفه ای جدی تر و سخت تر رفتار شود، سرمربی تیم می تواند 5% پایانی توان این بازیکنان را به کار بگیرد.»

تصمیم یوفا برای اعمال سیستم فیرپلی مالی ، از سوی خیلی از تیم ها نادیده گرفته شده؛ چرا که خیلی از تیم ها بدهی های زیادی دارند.

دراین میان اولی هوینس معتقد است:« اگر قوانین فیر پلی اقتصادی به درستی پیاده و اعمال شوند، باشگاه های آلمانی در ده سال آینده در اروپا به حکمرانی خواهند پرداخت.آلمان در مقایسه با تمام کشورهای غربی منابع بهتری را دراختیار دارد.»

بایرن مونیخ در بازار نقل و انتقالات تابستانی برای به خدمت گرفتن خاوی مارتینس مبلغ 40 میلیون یورو هزینه کرد ولی رئیس باشگاه المانی بعید می داند که تا دهه بعدی، تیمش چنین خریدی انجام دهد.

هوینس ادامه داد:« من به یوپ هاینکس و ماتیاس سامر، مربی و مدیرورزشی تیم اطمینان دارم. من شخصا هنوز بازی این بازیکن را ندیده ام. البته باید بگویم که با خرید 40 میلیون یورویی خاوی مارتینس، افراد نباید فکر کنند که دوره خریدهای احمقانه و پرهزینه در بایرن فرا رسیده. احتمال اینکه ما در ده سال آینده خرید دیگری با این مبلغ داشته باشیم، خیلی بعید است.»

/ 0 نظر / 13 بازدید