تار تار:هیچی چرت میگه!

Mehdi Tartar مهدی تارتار
 
 مهدی تارتار در اولین دیداری که روی نیمکت گهر درود نشست شکست را پذیرا شد ولی وی این بازی را خوب توصیف می کند و معتقد است با توجه به اینکه دیرتر از سایرین تمرینات خودر اشروع کرده اند ولی بازی پایاپایی با ملوانان اتزلی داشتهاند . همچنین سرمربی گهر در مورد اتفاقات این دیدار مدعی است باید به سابقه هواداران این دو تیم نیز مراجعه شود و طرفداران درود مقصر این قضایا نیستند .  
علیرغم اینکه تیم شما بازی پایاپایی انجام داد ولی بازی را واگذار کردید 
بله با توجه به اینکه 2 هفته است که تمرینات ما آغاز شده و 98% تیم را بازیکنان جدید تشکیل می دهند از لحاظ بدنی نیز در شرایط آمادگی نیستیم ولی از بازیکنان تشکر میکنم بازی خوبی را انجام دادند 

در مورد داوری و صحنه پنالتی اعتراضی ندارید؟ 
به نظرم صحنه پنالتی مشکوک بود بازیکن ملوان بدون اینکه به بازیکن ما بخورد نقش بر زمین شد . امیدوارم که ما اشتباه کرده باشیم در غیر اینصورت داور اشتباه تاثیر گذاری داشته است . 
این بازی حواشی زیادی داشت و هوادران شما درگیر شدند اول از هوادارانمان تشکر می کنم که کیلومترها مسافت را طی کردند و برای حمایت ما به کرج آمدند ولی معتقدم نباید این اتفاق می افتاد نباید جایگاه هواداران میهمان نزدیک میزبان باشد ولی اینطور بود . اگر به پرونده هواداران 2 تیم نگاه کنید متوجه می شوید که هواداران انزلی مشکلات بیشتری ایجاد کرده اند 

ظاهرا مسئولین استان البرز اعلام کرده اند در مورد میزبانی تیم شما تجدید نظر می کنند ! 
باشگاه برای دیدارهای رفت و میربانی در کرج قرارداد بسته است فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاید . نباید میزبانی را ضعیف بگیرند باید فکر کنند که ما تیم کرج هستیم و بیشتر مدیریت کنند .
بوشو باو!
/ 0 نظر / 6 بازدید