رئال مادرید8- مییوناریوس0؛ باله ای به رنگ سفیدبا هت تریک کاکا

Real Madrid Millonarios
Real Madrid Millonarios

- دیشب رئال مادرید در جام برنابئو حضور یافت و موفق شد تا با نتیجه 0-8 مقابل تیم مییوناریوس بوگوتا (پایتخت کلمبیا ) به پیروزی برود.

مورینیو دراین تیم بازیکنان ذخیره اش و بازیکنانی از تیم پایه ای را به میدان فرستاده بود و در مجموع شاید 6یا7 بازیکن از تیم اصلی دراین بازی به میدان رفتند کاکا در این مسابقه سه گل از 8 گل تیمش را زد. کایه خون و موراتا هر یک دو گل، بنزما هم یک گل برای مادریدی ها به ثمر رساندند تا این برد تماشایی به دست بیاید. مادریدی ها در اکثر دقایق بازی کنترل توپ را در دست داشتند و کاکا هم در این بازی فرصت آن را یافت تا با درخششش، توانایی هایش را به مربی تیم ثابت کند.

گل اول بازی در دقیقه 13 توسط کاکا به ثمر رسید. در دقیقه 23 کایه خون رئال را 0-2 پیش انداخت. دردقیقه 32، موراتا، تعداد گلهای رئال را به عدد 3رساند و در دقیقه 36 مجددا موراتا به گل رسید. در دقیقه 37 کاکا گلزنی کرد و گل ششم رئال در دقیقه 60 توسط کاکا از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. گل هفتم را کایه خون در دقیقه 68 به ثمر رساند و گل هشتم در دقیقه 79 توسط کریم بنزما به ثمر رسید.

این بازی، تحت عنوان جام برنابئو و در حضور 30 هزار تماشاگر برگزار شد. قبل از آغاز مسابقه هم یک دقیقه سکوت به مناسبت درگذشت آلونسو اسکرا، بازیکن تیم پایه ای رئال مادرید رعایت شد.

ترکیب رئال دراین بازی بدین ترتیب بود: آدان( خسوس فرناندس ، 74)، ناچو (فابینیو ،46)، رائول آلبیول (ماریو ارموسو، 74)، واران (کاروالیو،46)، کوئنترائو (دریک، 74)، خدیرا (الکس فرناندس، 61)، اوزیل (چریشیف،61)، کاکا (موسکرا،61)، کایه خون (اسین،81)، موراتا (مودریچ، 46) و ایگواین (بنزما ،46)

/ 0 نظر / 16 بازدید