کریس:از دست خودم عصبانی ام.

UEFA Euro 2012 - Denmark vs Portugal, Cristiano Ronaldo
Getty Images
 کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید و تیم ملی پرتغال در صحبتهایی اعلام کرد که از اینکه در جریان دیدار چهارشنبه شب تیمش مقابل دانمارک، موقعیتهای متعدد گلزنی را از دست داد، از دست خودش عصبانی بود. هرچند که مهمترین نکته، نتیجه بازی بود و نه عملکرد فردی او
پرتغال در دومین بازی اش در گروه موفق شد تا با نتیجه 2-3 از سد دانمارک عبور کند. در جریان این بازی، رونالدو چند فرصتی را از دست داد واز جمله آن می توان به یک فرصت تک به تک فوق العاده اشاره کرد که می توانست این تیم را جلوبیندازد؛آن هم در شرایطی که پرتغال 1-2 از حریف جلو بود و تنها 10 دقیقه تا پایان مسابقه، زمان باقی بود. دقایقی بعد نیکلاس بندتنر بازی را به تساوی کشاند و در نهایت سیلوستره وارلا سه امتیاز بازی را برای پرتغال کسب کرد.
درپایان این دیدار، رونالدو به سپورت تی وی گفت:« شاید نشان دادم که از خودم چقدر عصبانی ام (به خاطر از دست دادن فرصتهایی در جریان بازی). من می توانستم بهره بهتری از فرصتهایم ببرم.ولی مهمترین نکته این است که ما هنوز در کورس هستیم. الان باید در بازی بعدی مان به پیروزی برسیم.»
کریس رونالدو ادامه داد:« وقتی 0-2 جلو بودیم، فکر کردیم که بازی عملا در دستان ماست. ما می بایست به سومین گل می رسیدیم تا کار را تمام کنیم ولی نتوانستیم این کار را انجام دهیم. ما با مشکلات زیادی مواجه شدیم ولی در نهایت خوش شانس بودیم ؛ شانسی که در بازی مقابل آلمان نداشتیم. ما با این خوش شانسی توانستیم مقابل دانمارک به پیروزی برسیم.»
/ 1 نظر / 15 بازدید
مجتبی

باید هم اعصبانی باشه این همه موقعیت خراب کرد اگه پرتغال نمیبرد نباید هیچوقت خودش را میبخشید.