و حالا مالک جدید ملوان:حسین هدایتی دولابی!

بد بخت شدیم رفت!

hosein hedayati
 

 حسین هدایتى پس از کش و قوس‌هاى بسیار و دودلى‌هایى که ناشى از تردید وى براى خرید یکی از تیم‌هاى گهر زاگرس، داماش گیلان و ملوان بود، در نهایت راى به خرید ملوان داد.

هدایتی در بیانیه‌ای که در سایت رسمى استیل‌آذین منتشر شد سعى کرده با بازى با کلماتى مانند قدردانى از نیروى دریایی و احساسات پرشور مردم گیلان یک بار معنوى به حرکت خود بدهد! یعنی همان حرکتى که با مردم سمنان هم براى انتقال استیل‌آذین به سمنان کرده بود و آنجا را دروازه عبور به سوى بارگاه امام هشتم لقب داده بود. متن نامه حاج‌حسین هدایتى به شرح زیر است:

اینجانب حسین هدایتی به‌عنوان سرباز کوچک کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران توفیق دارم بعنوان قدردانی از ملوانان عزیز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و تشکر از احساسات پاک و پرشور مردم خونگرم و فوتبال‌دوست خطه گیلان، بویژه مردم شهر انزلی اعلام کنم: پس از بررسی‌های فراوان برای تیم‌داری در لیگ برتر پس از مدتها مذاکره با چندین باشگاه و همچنین ضمن تشکر از مسئولین مربوطه باشگاه‌های دیگر بویژه برادر عزیزم آقای عابدینی و مسئولان راه آهن "انتخاب من باشگاه ملوان  می‌باشد".

در ادامه چند نکته را تذکرا اعلام می‌نمایم:

1.   فوتبال محل ایجاد ورزش حرفه‌ای و تقویت روحیه جوانمردی، پهلوانی و قهرمانی است. لذا با نیت و رعایت موازین اخلاقی و احترام به یکدیگر جهت رسیدن به این آرمان‌ها همگی باید تلاش کنیم که بتوانیم به هدف‌مان برسیم. امیدوارم مردم خوب و خونگرم انزلی در این راه به من کمک کنند.

2.   باشگاه ملوان جهت کسب موفقیت بیش از پیش نیاز به وحدت و اتحاد و همدلی همه‌جانبه دارد. امیدوارم همگی دست به دست هم دهند تا باشگاه خودشان را یاری نمایند.

3.   اینجانب قرارداد مربوطه را پس از توافقات انجام شده امضا نمودم که در صورت امضای مسئولان نیروی محترم دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، روز عید مبعث پیامبر اکرم (ص) به دیدار و خدمت پیشکسوتان، مردم، مسئولان و بازیکنان ملوان برای شروع فصل جدید خواهم رفت.

4.   در صورتی که این توافقنامه در هر شرایطی دچار مشکل شود خدمت خود را در تیم استیل‌آذین در لیگ یک ادامه خواهم داد.

در پایان امیدوارم حضور بخش خصوصی در فوتبال موجب نشاط، پیشرفت و سرعت و موفقیت برای فوتبال کشور عزیزمان شود و همچنین به خصوصی شدن در فوتبال سرعت بیشتری بخشد.

فراموش نکنید فوتبال امروزه چهارمین صنعت اقتصادی می‌باشد که در کشورها رونق دارد. ما هم باید برای رسیدن به معیارهای AFC و FIFA   سریعتر به خصوصی‌سازی در فوتبال سرعت بخشیم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

حسین هدایتی دولابی

/ 0 نظر / 42 بازدید