هامبورگ-بایرن مونیخ

Arjen Robben, Bayern München
Alexandra Beier
ترکیب احتمالی
هامبورگ

Adler
Diekmeier, Mancienne, West'nn, Jansen
Badelj, Rincon
Son, Van der Vaart, Ilicevic
Rudnevs
بایرن مونیخ

Neuer
Lahm, Boateng, Dante, Alaba
Gustavo, Schweinsteiger
Muller, Kroos, Robben
Mandzukic
-انتظار میرود تا هامبورگ ترکیب خود را به نسبت پیروزی 2-0 برابر آگزبورگ در هفته گذشته حال برای مصاف با بایرن مونیخ کمی تغییر دهد.

تورستن فینک ,سرمربی هامبورگ ظاهر قصد دارد تا برای خنثی کردن  کردن حمله های بایرن از توماس رینکون در خط  میانی به جای تولگای علی ارسلان 22 ساله ترکیه ای استفاده کند در حالی که ایوو ایلیسویچ مهاجم 25 ساله آلمانی پس از سپری کردن مصدومیت همسترینگ اش جاگزین ماکسیلیمیلیان بیستر در بال چپ,پشت مهاجم نوک می شود.

اما برای هامبورگ,لام جی گین به دلیل عدم آمادگی کامل نمی تواند در بازی شنبه عصر برابر بایرن مونیخ تیمش را همراهی کند در حالی که اسلوبودان راجکوویچ نیز محروم است.پتر جیراچیک مشکل جزئی در ناحیه ران پایش دارد که ممکن است این بازی را از دست بدهد.

در سوی دیگر پس از آنکه بایرن مونیخ در جام حذفی آلمان برابر کایزرسلاترن که با پیروزی 4-0 باوارایی ها همراه بود, تعدادی از بازیکنان اصلی خود را استراحت داد حال برای نبرد حساس شنبه عصر برابر هامبورک گزینه های مختلفی پیش رو دارد.مانوئل نویر که در بازی هفته گذشته تیمش حضور نداشت در این بازی به جای تام استرکی به ترکیب بازمیگردد.

در خط دفاعی هولگر بادشتوبر مصدوم است بنابراین دیوید آلابا در سمت چپ خط دفاعی به جای او بازی خواهد کرد و فیلیپ لام,بوآتنگ و دانته چهار بازیکنان دیگر خط دفاعی بایرن را برای این بازی تشکیل میدهند.

در خط میانی ,این فصل بایرن از خاوی مارتینز و لوئیس گوستاوو به صورت چرخشی استفاده کرده اما خاوی مارتیز در بازی گذشته بایرن در ترکیب حضور داشت بنابراین انتظار میرود تا این بار از لوئیس گوستاوو برزیلی استفاده شود.

فرانک ریبری همچنان مصدوم است اما آرین روبن می تواند جای خالی او را پر کند,بازیکنی که پس از مدت ها مصدومیت و دوری از میادین در بازی گذشته تیمش با حضور نود دقیقه ای خود 2 گل نیز به ثمر رساند و در نهایت ماریو ماندژوکیچ با توجه به مصدومیت ماریو گومز و کلودیو پیزارو همچنان در نوک خط حمله بایرن بازی خواهد کرد.
/ 1 نظر / 17 بازدید
tina

درباره ی wesley sneijder... خبر بذار[چشمک]