و حالا رونی بلوند!

اینجا سرخط اخبار مجلات مختلف درباره حواشی یورو رو مشاهده میکنید.

Wayne Rooney, England

پنج شنبه 25 خرداد 
1391
 
سان – مهمترین خبری که در سایه یورو 2012 کمرنگ شد، انتصاب روبرتو دی متئو به سمت سرمربیگری دایم چلسی است.

 سان – و خبری داغ و هیجان انگیز در حاشیه یورو : "هری ردنپ از تاتنهام اخراج شد"! 

دیلی میرور – باز هم بالوتلی! مهاجم سرشناس و البته دردسرساز تیم ملی ایتالیا پیش از دیدار حساس تیمش با کرواسی دست در دست خانُمی ناشناس در کافه و بارهای شهر کراکوف دیده شده است. عکس های منتشر شده از وی و دختری مرموز خشم هواداران ایتالیایی را برانگیخته است.

 یوفا – بدلیل رفتارهای توهین آمیز و نژادپرستانه هوادارن تیم ملی روسیه برابر تیم ملی چک، فدراسیون فوتبال روسیه به پرداخت نودوشش هزار پوند جریمه نقدی محکوم شد. دیلی میل – پس از درگیری و بروز خشونت بین هواداران لهستان و روسیه و استفاده پلیس ضدشورش لهستان از گلوله های پلاستیکی و گاز اشک آور برای متفرق کردن طرفداران دو تیم، بیش از صد تن دستگیر شدند. این حادثه پیش از بازی لهستان و روسیه در شهر ورشو اتفاق افتاده است.

 میرور – جک ویلشر هافبک ارسنال و تیم ملی انگلستان که بدلیل مصدومیت از یورو 2012 جا مانده، شکایتی برای پلیس لندن تنظیم کرده است. شخصی با استفاده از حساب کاربری ویلشر مدعی شده که وی از ماده مخدر کوکائین استفاده کرده است. 

دیلی مِیل – وین رونی مهاجم ارزنده تیم ملی انگلستان که دو بازی نخست تیمش را با محرومیت از دست داده است، با آرایش جدید موهایش سوژه ای برای رسانه هاست. رونی دور سرش را تراشیده و موهایش را بلوند کرده است. وی بازی جمعه برابر سوئد را از دست داده ولی برای بازی آخر گروهی انگلیس مقابل اوکراین میزبان قابل دسترس است. 

مترو – گریگوری سورکیس، رئیس اتحادیه فوتبال اوکراین رسانه های انگلستان را متهم به بزرگنمایی نژادپرستی در یورو 2012 کرده است. وی مدعی است که تیم ملی انگلیس بدلیل نژادپرستی ریو فردیناند را از تیم ملی کنار گذاشته است. (اشاره به مشکل فردیناند و تری و عدم دعوت از ریو به تیم ملی انگلستان – مترجم) 

اسکای اسپورتس – لوکا مودریچ هافبک خلاق کرواسی که مد نظر چند باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته است، اعلام کرد که از علاقمندی این تیم ها اطلاع دارد ولی از زندگی در لندن (تاتنهام) لذت می برد.

 میل آن لاین – روی هاجسن سرمربی تیم ملی انگلستان برای احیای روحیه اعضای تیم، اجازه داده تا اعضای خانواده بازیکنان برای دیدن عزیزانشان به اردوی انگلیس ملحق شوند. این مجوز درست نقطه مقابل فابیو کاپلوست که پیش از این ملاقات همسر و دوستان مونث بازیکنان را در طول یک تورنمنت ممنوع کرده بود. 

اسکای اسپورتس ایتالیا - ایناتسیو آباته در تمرینات ایتالیا به خاک و خون کشیده شد!  مدافع 25 ساله روسونری تیم ملی ایتالیا که این روزها در رقابت های یورو 2012 حضور دارد، در برخورد با دیگر هم تیمی روسونری خود در تیم ملی ایتالیا، آنتونیو نوچرینو، دچار پارگی صورت خود شده.

سان – دنی ولبک ستاره جوان تیم ملی انگلیس ابراز امیدواری کرد که بازگشت وین رونی به تیم و خودش برای پیشرفت بیشتر کمک کند. 

میرور – جمعه تیم ملی انگلستان و سوئد با یکدیگر دیدار خواهند کرد. سوئدی ها از 1968 تاکنون نزدیک به 44 سال است که انگلوساکسون ها را نتوانستند ببرند!

/ 0 نظر / 12 بازدید