ونگر:2-2 نتیجه عادلانه ای بود

wenger
Getty

- آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال معتقد است که تساوی 2-2 تیمش مقابل شالکه در لیگ قهرماانان اروپانشان دهنده این است که تیمش چقدر پیشرفت کرده. توپچی ها در نیمه اول این بازی 0-2 از حریف پیش بودند ولی در نهایت دو گل دریافت کردند تا از بازی شان در دور چهارم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا یک امتیاز بگیرند.

ونگر معتقد است که این تساوی نشان دهنده آن است که این تیم در مسیر صحیح قرار گرفته است. ونگر درپایان این دیدار در صحبت هایی به اسکای سپورتس گفت:« قطعا من باور دارم که بازی سختی بود. درعین حال یک بازی خوب را از دو تیم شاهد بودیم. هر دو تیم خیلی خوب بازی کردند. من حس کردم که بعد از شکستی که روز شنبه خوردیم، مهم بود تا واکنش خوبی نشان دهیم که همین اتفاق هم افتاد. ما مقابل یک تیم خوب بازی می کردیم و اندکی بدشانس بودیم که قبل از اتمام نیمه اول گل خوردیم.»

ونگر ادامه داد:« بعد از آن در نیمه دوم،والکات فرصت آن را داشت تا بازی را 2-3 کند ولی در مجموع من معتقدم که تساوی 2-2 نتیجه عادلانه ای بود. وقتی 0-2 جلوهستی، نمی توانی با اطمینان از برد در یک بازی لیگ قهرمانان اروپا صحبت کنی، به ویژه با درنظر داشتن قابلیت های فیزیکی یک حریف آلمانی.»

سرمربی توپچی ها ادامه داد:« می توانید نتایج کسب شده توسط تیم های آلمانی را ببینید. آنها کیفیت فیزیکی و کیفیت تکنیکی بالایی دارد و هیچ وقت از تلاش دست نمی کشند. در مجموع من اعتقاد دارم که وقتی بازی 0-2 بود هم مسابقه به پایان نرسیده بود. ببینید ما شنبه شکست خوردیم و مهم این بود که دست کم در بازی سه شنبه هم شکست نخوریم.»

با این وجود ونگر در تمجید از والکات گفت:« تئو والکات عملکرد فوق العاده خوبی داشت و قطعا یکی از بهترین بازیکنان ما بود. چیزی که مردم فراموش می کنند این است که او برای مدتی طولانی مصدوم بود و تازه به جمع ما بازگشته. همه ما می دانیم که او بازیکن بزرگی است.»

مربی فرانسوی به علاوه به این نکته اشاره کرد که نگران آخرین بازی تیمش در مرحله گروهی مقابل المپیاکوس که ممکن است یک بازی خیلی سخت باشد نیست و گفت:« زیاد مهم نیست. مهم این است که ما در بازی بعدیمان مقابل مون پولیه به پیروزی برسیم. شاید سرنوشت به بازی آخر کشیده شود و شاید هم نه.»

/ 0 نظر / 68 بازدید