کریس و تقدیم پیروزی به پسرش.

انروز نمی توانست برای کریستیانو بهتر از این باشد . او دو گل برای تیم ملی کشورش زد تا به مرحله یک چهارم برسند و این پیروزی را تقویت به فرزندش کرد . 
او روی پیراهنش نوشته بود :" جونیور ، بابا دوستت دارد ، مبارکت باشد . " کریستیانو پس از بازی اعلام کرد که این به خاطر تولد پسرش بوده است .

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2012/06/17/futbol/eurocopa_2012/portugal/1339969720_extras_noticia_foton_7_1.jpg

رتغال نیمه اول بازی با هلند را در حالی تمام کرد که به صعود امید داشت . در چهل و پنج دقیقه ابتدایی ، کریستیانو توانسته بود که منتقدان را ساکت کند و در حرکات هجومی نیز حضور مداوم و موثری داشت .
اما در نیمه دوم کمی بی میل به نظر می رسیدند . آن هم در مقابل چشمان فوتبالدوستان پرتغالی که در بحبوحه بحران اقتصادی ، می خواستند که غم و غصه ها را فراموش کنند و این بار هم رونالدو تاثیر گذار بود . 
در ابتدا یک پاس هوشمندانه به نانی داد که این بازیکن در کمال شگفتی آن را به ثمر نرساند . دقایقی بعد باز هم یک گل دیگر زد تا تیمش هیچ توجهی به دوئل آلمان و دانمارک نداشته باشد . بازیکن پرتغالی می دانست که باید چه کار کند . 
او همچنان دنبال رسیدن به اهداف بزرگ است . هر چقدر مشکلات میان او و هواداران کمتر باشد بهتر است . حالا زمان گرفتن جشن و آماده شدن به موقع برای مرحله یک چهارم است .


تک گل هلند توسط ون در فارد

mediafire

hotfile

گل اول پرتغال توسط رونالدو


mediafire

hotfile

گل دوم توسط رونالدو


mediafire
/ 2 نظر / 15 بازدید
javad

سلام به نظر من شانس قهرمانیه آلمان بیشتر از همه هست ولی شاید اسپانیا قهرمان بشه ولی خودم دوست دارم پردقال اول شه از انگلیس و فرانسه هم به شدت متنفرم [کلافه][نیشخند][لبخند][چشمک]

ثنا

سلام خوبه وبت من که میگم اول اسپانیا بعدش آلمان بیا پیشم