داوید ویا در بارسلونا؛ عمل جراحی گواخه دست کم تا یکشنبه عقب افتاد.

david villa in barcelona
david villa in barcelona

 

سایت گل- همه چیز آماده است تا داوید ویا، ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا زیر تیغ جراحی برود. این ستاره اسپانیایی روز پنجشنبه و درجریان دیدار تیمش مقابل السد قطر در مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های جهان دچار مصدومیت شد و بلافاصله به اسپانیا بازگردانده شد.

قرار است که دکتر رامون کوگات، قوزک شکسته پای ویا را جراحی کند. این عمل جراحی که پیش از این قرار بود در روزهای شنبه یا یکشنبه انجام شود، به روز یکشنبه یا دوشنبه موکول شده، چرا که قوزک پای او همچنان به شدت متورم است

ویا ساعت 18 بعدازظهر روز جمعه به وقت اروپای مرکزی به بارسلونا رسید. او از ژاپن به فرانکفورت و از آنجا به بارسلونا منتقل شد. دکتر کوگات، پزشکی که قرار است پای ویا را جراحی کند، ترجیح می دهد تا هنوز درمورد شدت مصدومیت ویا صحبتی نکند:« تورم این مصدومیت، ساعات طولانی سفر و استرس بازیکنان ، مانع از آن می شود که الان در این باره اظهارنظر کنم.»

تعدادی از هواداران بارسلونا در مقابل دربهای ورودی کلینیک تجمع کرده بودند تا از او استقبال کنند واین درحالی بود که ویا روی برانکارد دراز کشیده بود.

ویا درحالی وارد فرودگاه ال پرات بارسلونا شد که پروازش با یک ساعت تاخیر به زمین نشسته بود و پدرش بی صبرانه انتظار او را می کشید.

/ 0 نظر / 28 بازدید